| VII Balkanski ORL kongres |
|
|
Od 10. do 13. juna 2010. godine u Nišu je održan VII Balkanski ORL kongres, najveći kongres na Balkanu u oblasti otorinolaringologije. Na ovom skupu Audio BM je uzeo učešće sa svojim štandom na kojem smo izložili proizvode inostranih kompanija koje zastupamo. Takođe ovom prilikom je održan okrugli sto o kohlearnoj implantaciji kao i mini simpozijum posvećen najnovijem sistemu kohlearnih implanata Nucleus 5 kompanije Cochlear. Predavači na ovom simpozijumu su bili ugledni hirurzi iz inostranstva - dr Tomas Tichy i dr Jiri Skrivan.
|
| < Prethodno | Sledeće > |
|---|
Video snimke o slušnim aparatima, kohlearnim implantima i implantima za koštanu provodljivost zvuka (BAHA) možete pogledati ovde.
|
Proizvođač kohlearnih implanata, australijska firma Cochlear, objavila je da povlači sa tržista neimplantirane implante serije Nucleus CI500. Saopštenje za javnost, povodom ovog povlačenja, prevedeno na srpski jezik možete pogledati ovde. Od oktobra 2011. počela je sa radom još jedna poslovna jedinica Audio BM-a - poslovna jedinica Vranje. Kontakt podatke možete pogledati ovde. Otvoren je novi moderan poslovni objekat predstavništva Audio BM-a u Nišu. Više informacija |